O společnosti

FIRMA
Roku 1956 byl založen „Süddeutsche Bardahl“. Se zaměřením na inovativní, vysoce použitelná maziva, přídavky do oleje a benzínu, primárně zaměřenými na použití v automobilovém sektoru se stal základním kamenem naší dnešní společnosti “Chemie Technik GmbH”.
V sedmdesátých letech jsme své produkty začali směřovat k náročným mazivům pro průmyslovou a ruční výrobu. Od té doby se naše výrobky prodávají pod značkou ELKALUB.

LIDÉ
Společnost Chemie Technik je stále ve vlastnictví zakladatelské rodiny. A stejně tak i vedení - s vyjímkou druhé generace - jí stále patří. Vývoj, výroba a strategické obchody jsou řízeny z Vehringenu/Württembergu (blízko Stuttgartu, oblast kolem jezera Constance) týmem třiceti lidí. Místní obchodní operace a péči o zákazníky má na starosti celosvětová sít (částečne nezávislých) zastoupení.

KVALITA
Těžko rozpoznatelná, ale neoddiskutovatelná.

Maziva jsou základním prvkem strojů a zařízení. Jsou daným prvkem, který by mělo jít určit rozsáhlými výpočty. Ale funkční testování je pro nadějné použití většinou stále nezbytné. Maziva, která se zdají být dostačující na papíře, mohou mít v praxi vlastnosti naprosto odlišné. Když je určeno mazivo stálé kvality, mělo by být zajištěno pro sériové použití. Za použití moderního vybavení zajištují naši dobře vycvičení lidé stálost kvality výrobku na vysoké úrovni. Dozor nad kvalitou a řízení schvaluje velikost produkce a k výrobkum zakládá dokumentaci.
Chemie Technik je aprobována v souladu s DIN ISO 9001

ZÁKAZNÍK
Vyvíjíme a vyrábíme pro mnoho dobře známých národních a mezinárodních společností a skupin z různých odvětví:

-tiskárenský průmysl
-potravinářský průmysl
-farmaceutický průmysl
-strojnírenský průmysl a výrobci zahradnických potřeb
-automobilový průmysl
-výrobci nářadí

ZASTOUPENÍ
Značku ELKALUB v České republice a Slovenské republice zastupuje společnost TRANSA s.r.o., Strojírenská 4/7, 586 01, Jihlava - Staré Hory

Společnost TRANSA s.r.o. na českém a slovenském trhu funguje od r. 1994. Tým odborníkůa kvalitní služby ji kvalifikovaly pro zastupování ve vysoce prestižní oblasti hi-tech maziv - maziv ELKALUB.